Tipy aktuálně – PR články

Magazín novinek, tipů a článků

Tipy aktuálně – PR články - Magazín novinek, tipů  a článků

Pořiďte si nové trendy vlasy – nový moderní účes

prodlužování vlasů Hairdreams

prodlužování vlasů Hairdreams

Už Vás nudí Váš starý účes, chcete změnu? Jistě nové trendy účesy z Vás udělají kočku, zvednou sebevědomí a změní vizáž. Nebojte se experimentovat, nyní je možné takřka cokoli a to bez poškození vlasů. Dokonce je možné s pomocí různých příčesků, přídavných culíků apod. vypadat každý den jinak. Proč být pořád stejná, když nová doba přinesla tolik změn do modelace vlasů. Každá žena se může chlubit krásnými dlouhými vlasy nebo sexy střihem krátkých kvalitních vlasů. Základem ale je návštěva kadeřnického studia, kde vám poradí, jaký účes by se k vám hodil a který nikoli. Jaké máte možnosti provést dokonalou proměnu.

Prodloužení, zhuštění vlasů

Máte celý život rovné, krátké nebo maximálně polodlouhé vlasy? Proč nezkusit proměnu v sexy dračici s dlouhou bohatou hřívou. Letos frčí vzdušné účesy z vlnitých vlasů i dlouhé hladké culíky. Jestliže zrovna Vám vlasy nedorostou do požadované délky, či Vám jejich kvalita brání v účesu, nejjednodušším řešení je návštěva salonu, kde vám vlasy odborně prodlouží či zhustí. Salonu krásy je nyní celá řada, ale dejte raději na ty kvalitnější, tam kde máte záruku dobře odvedené práce. Použijí zde na úpravu pramínky pravých vlasů (jsou sice o něco nákladnější, ale zajistí kvalitu), vlasy připevní neviditelnými spoji a tak nikdo nepozná, že se nejedná o přirozené Vaše vlasy. Při správném výběru Vás účes bude zdobit po dlouhé měsíce (dostanete i záruku na zboží :) ). Vlasy můžete kulmovat, barvit, žehlit, tak jako by byly Vaše. Jistě je lepší navštěvovat kadeřníka pravidelně a procedury s vlasy provádět odborně, ale i domácí úprava se z prodloužených vlasů stává hračkou. Vlasy vypadají za každé situace přitažlivě a v dokonalém stavu. Až Vás omrzí, odborníci spoje odstraní bez poškození vašich původních vlasů. Své vlasy budete mít nadále kvalitní a připravené na další moderní účesy.
Prodlužovací pásky

Chcete-li změnu pouze na oslavu, na akci či chcete, aby Vás svatební fotograf zachytil s krásným účesem a Vaše přirozenost je v krátkém sestřihu, můžete volit mezi přídavnými variantami účesů. Změňte polodlouhé vlasy a ozdobte je dlouhým culíkem. Ohonem z krásných vlasů. Tyto se nabízí ve specializovaných obchodech a jsou ve variantách z pravých lidských vlasů i levnější varianty ze syntetických vlasů. Úprava je snadná. Na svůj mini culík si pomocí vázačky-gumičky připevníte ohon a vše zamaskujete uvolněným pramenem. Nikdo nic nepozná. Jiná varianta pro atypické účesy může být prodloužení vlasů s pomocí prodlužovacích pásků. Jedná se o novinku, která na krátkých vlasech vykouzlí moderní asymetrické střihy. Prodlužovací pásky se prodávají v několika barevných odstínech a k dostání jsou i trendy barevné odstíny. Vyzkoušejte pastelové odstíny, bezvadně Vám pomohou rozsvítit Váš módní outfit. Na každé párty, akci, oslavě můžete být jiná a trendy.
Clip in

Jinou variantou pro vás může být i změna účesu pomocí techniky clip in. Jedná se o nejlevnější variantu jak prodloužit či zhustit vlasy. Metoda Clip in jsou pásky vlasů s patentem, který si sama dokážete jednoduše připevnit na vlasy. Máte můžnost použit širší pásky, které vaše vlasy krásně obohatí, či použít pouze barevné jednoduché prameny pro aktuální změnu. Dnes můžete mít na hlavě melír, zítra modré proužky a pozítří…? To záleží na Vás, pro který clip in příčesek se rozhodnete.

Rubrika: Služby

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera