Tipy aktuálně – PR články

Magazín novinek, tipů a článků

Vánoční večírek

Netradiční opening párty osloví každého hosta

barmanská show

barmanská show

V každém městě je dne s mnoho barů restaurací, a pokud otevíráte nový, je třeba hosty zaujmout nalákat něčím neotřelým, něčím, co ještě neviděli. Pro každý podnik je výhodou, pokud se již svým zaměřením odlišuje od ostatních ve stejné lokalitě. Nová a jediná sushi restaurace ve městě jistě již ze začátku naláká mnoho hostů, kteří rádi ochutnají nové věci. Ale ne každý bar je takto specifický a proto je třeba se zaměřit na zákazníky a na to, jak je co nejlépe oslovit. I když budete mít podnik zařízen trendy, budete myslet na perfektní vybavení, na moderní textil a dekorace baru, pokud k Vám nikdo nezavítá, těžko se dočkáte hostů.

Na začátku nového podnikání je samozřejmě velmi důležitá reklama a to zejména pokud již v lokalitě obdobné podniky existují. Investice do ní je sice poměrně velká, ale vyplatí se. Lidé si sice mezi sebou mnoho řeknou, ale nemůžete čekat, až k vám lidé začnou chodit sami od sebe. Upozorněte je, že otevíráte a že se u vás budou mít na co těšit.

Hlavní reklamní akcí vašeho baru by měla být jedinečná a nevídaná „opening párty“. A když se jedná o bar – co jiného uspořádat než barmanskou show. Nemusíte zaměstnávat barmany a číšníky, kteří si s ní poradí sami. Existuje mnoho profesionálních barmanů a firem, které nabízejí barmanské show, které strhnou opravdu každého. Vaši hosté jistě ocení, když se po zhlédnutí strhující podívané budou moci osvěžit připravenými koktejly a pohovořit s barmany, u kterých můžete zajistit i to, že vaše hosty seznámí se základy míchání koktejlů.

Barmanská show dnes už není pouhé házení lahví. Barmani pracují samostatně, ve dvojici nebo i větším počtu a při představeních využívají mnoho různých pomůcek – hořící lahve, jejichž létání bude i adrenalinovým zážitkem, světelné UV lahve, které rozzáří prostory vašeho baru, při show využijí hudbu a mohou se i tematicky přizpůsobit stylu vaší party. Pokud hosté zažijí něco opravdu jedinečného, věříme, že se k vám budou rádi vracet.

Velmi dobře funguje také reklama v rozhlase – pokud je u vás ve městě soukromé rádio, dejte na něj svou reklamu a moderátora požádejte, aby slovem provázel vaši opening party. Mnoho lidí ho určitě zná z vysílání, bude se s ním chtít setkat, a proto k vám dorazí. Nepodceňujte ani tištěnou reklamu v lokálních periodikách a letáky, které můžete po městě roznášet. Zkuste vymyslet i akci pro zákazníky, například kdo přijde během prvních dvou otevíracích dní s letáčkem, dostane jeden nealko koktejl zdarma a jiné tipy jak nalákat co největší množství hostů. Nikdo nepřijde sám a vy tak získáte možnost oslovit první klienty. Vytvořte si vlastní internetové stránky či facebook, kde budete pravidelně informovat o novinkách ve vaší restauraci a baru, zde můžete przentovat lákavé drinky i občerstvení pomocí kvalitních fotografií od profesionálního fotografa. Dejte lidem možnost rezervovat si místa u vás online – zkrátka, vycházejte svým hostům co nejvíce vstříc v dnešní době je tento způsob prezentace velmi vyhledávaný a účinný.

A pokud chcete kromě podávání nápojů být i centrem, kde se budou dít zajímavé věci a budou se scházet zajímaví lidé, pozvěte na party místního umělce – hudebník může zahrát, výtvarník může vystavit své práce, spisovatel může přečíst úryvek ze své knihy. Vše, čím se budete odlišovat od ostatních, bude zároveň výbornou reklamou pro váš bar. Popusťte uzdu své fantazie a připravte zahajovací večírek tak, aby nalákal co nejvíce hostů, kteří se k vám budou rádi vracet.

Rubrika: Kultura
Štítek: akce, barman show, reklama

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera