Tipy aktuálně – PR články

Magazín novinek, tipů a článků

Tipy aktuálně – PR články - Magazín novinek, tipů  a článků

Schovejte své cennosti před zloději do schránky

Všichni máme doma věci, kterých si ceníme a nechceme o ně přijít. Nemusí se jednat jen o peníze, ale i o předměty, které jsme například zdědili po prarodičích a mají pro nás velkou citovou hodnotu. Ať už jde o šperk nebo nějakou starožitnost. Máte strach, že vám tyto předměty může někdo ukrást? Uložte je do bezpečnostní schránky.

Uložte své cennosti na bezpečné místo

24Safe

Odcházíte ze svého bytu s pocitem, že vás někdo může vykrást a odcizit věci, které opatrujete jako oko v hlavě?

Existuje lepší způsob, jak je ochránit než je schovat ve skříni nebo zamknout v zásuvce. Určitě byste každý vyjmenoval několik věci, které neradi necháváte doma.

Někdo by zmínil pracovní záležitosti jako jsou různé dokumenty a listiny nebo datové disky. Někdo by řekl hotovost, sbírku známek, nějaký starožitný kousek nebo šperky.

Jestliže chcete vaše cennosti ochránit opravdu profesionálně, můžete využít pronájem bezpečnostních schránek.

Kde a jak si můžete schránku pronajmout?

Tuto službu poskytuje společnost 24SAFE, kterou najdete v centru Prahy v ulici Na Poříčí. K budově se dostanete autem i MHD.

Velikou výhodou je nonstop provoz. K vašim cennostem se tedy dostanete 24 hodin denně 7 dní v týdnu, a to i o víkendu nebo o svátcích.

Bezpečnostní schránka vám může být pronajata velmi jednoduše. Jestliže jste zaneprázdněni, můžete si ji zřídit přes internet.

Pokud si ve svém programu najdete chvilku času, zajděte přímo na pobočku. Stačí předložit občanský průkaz nebo pas (u cizinců), telefonní číslo a e-mailovou adresu.

Dalším krokem je výběr velikosti schránky a doby pronájmu. Potom už je potřeba pronájem jen zaplatit.

Nebankovní bezpečnostní schránka je v nabídce v několika velikostech. Právě velikost a doba pronájmu rozhoduje o ceně pronájmu.

Nejmenší schránka o objemu 4 140 cm3, kterou si pronajmete alespoň na jeden rok, vás vyjde na 390 Kč za měsíc.

Rubrika: Služby

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera