Tipy aktuálně – PR články

Magazín novinek, tipů a článků

Tipy aktuálně – PR články - Magazín novinek, tipů  a článků

Bezpečnostní schránka řeší vaše starosti s cennostmi

Ještě jste nepřemýšleli nad tím, jak uschovat své cennosti do bezpečí? Prádelní šuplík nebo krabice ve skříni nemusí být zrovna nejlepší řešení. Nikdy totiž nevíte, co všechno se může stát. A někdy se věci prostě ztratí. Bezpečnostní schránka není luxus, který si dopřávají jen bohatí. Každý máme něco, na čem nám záleží a nechceme o to přijít. Ať jsou to důležité dokumenty nebo rodinné fotografie či šperky. 

Zjistěte si podrobnosti a vyzkoušejte

klientské centrum

Nemusíte se hned k ničemu zavazovat. Naopak – zjistěte si všechny podrobnosti a výhody a zajděte si do klientského centra.

Pronájem bezpečnostních schránek si můžete vyzkoušet i nanečisto a zdarma. Teprve poté se můžete rozhodnout definitivně a uzavřít smlouvu.

Nemusí se to také nutně týkat pouze soukromých věcí, jako jsou šperky, fotografie, upomínkové předměty, či vzácné a drahé věci.

I jako firma můžete těchto služeb využít. Do schránky se vejdou i rozměrnější předměty.

Představivosti se meze nekladou

Nejmenší bezpečnostní schránka má hloubku jen 5 cm. Uložíte tam dokumenty, drobnosti, šperky nebo třeba flash disky.

Její pronájem vás vyjde na 390 Kč měsíčně. Největší schránka, která je k dispozici, má hloubku přes 18 cm. Tam se vejdou i rozměrné datové disky – například firemní data.

Jsou data, která jsou důležitá, ale k běžné práci je nevyužíváte. Není proto nutné, aby se vám povalovaly někde v kanceláři. Ke své schránce navíc budete mít přístup 24 hodin denně nehledě na svátky nebo dny volna.

Skvělé benefity k tomu

Kromě neomezeného přístupu můžete využít i dalších benefitů, které jsou k dispozici. Svou schránku si můžete nechat pojistit.

Společnost 24Safe najdete v centru města, kde je zajištěno i parkování. Můžete také umožnit přístup další osobě nebo naopak zabezpečit přístup otiskem prstu.

Nebankovní bezpečnostní schránka je naprosto nedobytná. Přístup k ní je velmi diskrétní. Dostanete se k ní přes terminál, kde nejsou kamery. Celý prostor je navíc bezbariérový.

Rubrika: Služby

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera