Tipy aktuálně – PR články

Magazín novinek, tipů a článků

Tipy aktuálně – PR články - Magazín novinek, tipů  a článků

Předcházejte ztrátě svých rodinných cenností!

Mít doma cennosti se moc nevyplácí. Mohou se někam založit, poztrácet nebo podlehnout jiné zkáze. Uložte si je do bezpečnostní schránky a budete mít po starostech. Je to nejjednodušší a nejefektivnější možnost, jak mít vše na jednom místě a v bezpečí. Společnost 24Safe navíc nabízí takové služby, že ani nemusíte nad ničím dlouze přemýšlet. Ať už vy jako jednotlivec nebo třeba celá firma.

 

Vše cenné do bezpečí

 b895c5141eŠperky, sběratelské předměty, prostě vše, co je vám drahé a neradi byste o to přišli, si zaslouží bezpečí. Stejně tak důležité dokumenty.

Bezpečnostní schránka dnes rozmařilost nebo vymoženost, kterou není třeba. Naopak se vám opravdu vyplatí.

Nechat doma povalovat cennosti se příliš nevyplácí a stát se může cokoliv. Takhle budete mít jistotu, že se jim nic nestane a navíc k nim máte neomezený přístup nejen vy, ale i každý, komu k tomu dáte povolení.

Služby, které nadchnou

Pronájem bezpečnostních schránek ale není jen o úschově. Firma 24Safe má dlouholeté zkušenosti a navíc využívá výkonný robotizovaný systém automatizovaných bezpečnostních schránek SafeStore Auto.

Najdete ji Na Poříčí a funguje nonstop. Nemusíte se tak bát, že byste se ke svým cennostem nedostali kdykoliv, když to bude třeba.

Kromě toho vám zaručí naprosto soukromý přístup. Kromě registrace a podpisu smlouvy, kdy je nutné jít do klientského centra, už si ke svým cennostem chodíte přes výdejní terminál, kde nejsou kamery a vstup je povolen pouze oprávněné osobě.

Máte na výběr několik možností

Nebankovní bezpečnostní schránka je k dispozici v několika velikostech. Nemusíte si tedy lámat hlavu nad tím, co se vám do ní vejde.

Od nejmenší velikosti, která je vhodná na šperky, hodinky a menší předměty, si můžete objednat až schránku XXL, kam se vejdou rozměrné věci nebo více věcí najednou.

Pokud třeba chcete mít uschovanou zálohu dat vaší firmy na externích discích apod. Představivosti se meze nekladou a záleží jen na vás, co do schránky uložíte. Lepší je mít věci pod kontrolou, než později litovat.

Rubrika: Služby

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera