Tipy aktuálně – PR články

Magazín novinek, tipů a článků

Tipy aktuálně – PR články - Magazín novinek, tipů  a článků

Každá žena chce mít pevné tělo

Která žena by po prohlédnutí módních časopisů a sledování seriálů nechtěla být stejně atraktivní a krásná jako modelky a hlavní hrdinky. Kult krásy se neustále mění a ne všichni muži obdivují pouze ladné křivky. Na druhou stranu dosáhnout pevného a štíhlého těla je bonus i pro vaši psychiku. Budete se cítit lépe a vaše sebevědomí se přirozeně zvýší. Dřina v tělocvičně takové výsledky mít nemusí, ale estetická chirurgie ví, jak na to.

Dvojí účinek bez bolesti

phoca_thumb_l_zepredu_1_upr3_cut

Dřívější zákroky estetické medicíny si měly výsledky, moc dlouho ale nevydržely. Kromě toho dřívější postupy liposukce byly bolestivé a pacient musel projít dlouhou rekonvalescencí.

Současná moderní liposukce SlimLipo je pravým opakem. Nebolí, odstraňuje tuk a skutečně tvaruje tělo. Vůbec nebolí a nedělá zbytečné modřiny. Navíc se dá využít pro kteroukoliv problematickou partii jako je zadeček, boky, stehna, kolena, prsa, lýtka nebo třeba podbradek.

Výsledky navíc uvidíte okamžitě. Je to bezbolestná a bezpečná cesta k pevnějšímu a štíhlejšímu tělu.

Mějte dokonalý dekolt

Ženy často nejsou spokojeny s velikostí prsou. Ještě častěji jde ale spíše o úpravu celkového tvaru poprsí. Říká se tomu mammaplastika neboli modelace prsou.

Tento zákrok vylepšuje tvar prsů nebo jim navrací jejich původní tvar, čímž zlepšuji celkovou harmonii těla i vlastní sebevědomí. Zpevňuje, vyplňuje a vyzdvihuje poprsí.

Důvodem, proč pacientky vyhledávají tento zákrok mohou být hormonální změny, po porodu a kojení nebo redukci váhy. Ve všech těchto situacích může docházet ke změnám tvaru prsou. Může jít také o vývojové vady nebo různá onemocnění.

Jak mammaplastika funguje?

Zpevnění prsou lze dosáhnout různě. Augmentační mammaplastika neboli lifting prsou funguje tak, že se upraví a odstraní přebytek kůže. Zároveň s tím se provede i zmenšení prsou a redukuje se tak mléčná žláza.

Tento zákrok má mnoho variant a je velmi individuální podle poklesu a velikosti prsů pacientky. Na těle poté zůstávají jen malé jizvičky v podobě tenkých čárek a závisí na způsobu zákroku. Hospitalizace trvá 1 až 2 dny.

Rubrika: Služby

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera