Tipy aktuálně – PR články

Magazín novinek, tipů a článků

Tipy aktuálně – PR články - Magazín novinek, tipů  a článků

Strach ze stárnutí a vrásek hoďte za hlavu

Čas je nemilosrdný pán, nikoho nešetří. Ani ho nezajímá, jak se člověk cítí nebo na kolik se cítí. Naštěstí ho ale lze tak trochu „oblafnout“ a přesvědčit ho, ab se pozastavil. Většina lidí se na estetickou chirurgii dívá tak trochu skrz prsty, ale i přesto je velmi vyhledávanou. Pokud se cítíte mladší a chcete tak i vypadat, zvažte všechny možnosti, které vám nabízí. Budete zírat, s čím vším vám může pomoci. Nejdůležitější ale je, abyste byla spokojená a vaše sebevědomí jen kvetlo. 

Hubnutí nejde tak rychle, jak byste si přála?

phoca_thumb_l_vkr_0632_upr1

Říká se, že od určitého věku už hubnutí nejde jako v mládí. Je to záležitost rychlosti metabolismu. Pokud jsme byli zvyklí, že můžeme sníst cokoliv, ale nemusíme se víc hýbat, to už pak nemusí platit.

Laserová liposukce SlimLipo je přesně to, co potřebujete. Je bezbolestná, nevyžaduje žádnou přípravu a nemá žádné vedlejší účinky. Nejlepší ovšem je, že není nutná anestezie ani následná rekonvalescence.

Nijak nezatíží váš organismus, je stoprocentně bezpečná a šetrná. Navíc ji můžete aplikovat na všechny problematické partie, na které si vzpomenete. Díky jeho přesné aplikaci odsaje tuk i z kolen, loktů nebo třeba z podbradku.

Svůdný dekolt v jakémkoliv věku není problém

Nejčastějším zákrokem estetické chirurgie je jednoznačně plastika prsou. Každá žena touží po plných a pevných ňadrech, ale s věkem a po porodu bývají prsa povislá a ztrácí tvar i svou plnost.

Zvětšení prsou implantáty je jedna varianta. Modelace prsou ale někdy může stačit. Jde totiž o zdokonalení pokleslého a ochablého poprsí. Navrací mu původní tvar, objem zůstává stejný. Budete mít pocit, jako byste se vrátila o řadu let zpátky. Nebo alespoň vaše poprsí.

Když velikost nestačí

Zvětšení prsou je možné buď umělými implantáty nebo vlastním tukem. Zvětšení prsou vlastním tukem je bezpečnější varianta, protože nehrozí žádné alergické reakce. Je dobré, když si sama můžete vybrat to, co vám nejlépe vyhovuje.

Rubrika: Zdraví

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera