Tipy aktuálně – PR články

Magazín novinek, tipů a článků

Tipy aktuálně – PR články - Magazín novinek, tipů  a článků

Získejte před Vánocemi bezpečí pro vaše cennosti!

Hledáte vhodný dárek pro všechny generace? Není nic lepšího, než se pořádně postarat o vše, co je vám drahé. Pořiďte sobě i vaší rodině bezpečnostní schránku. Má mnoho výhod, které vám ani domácí trezor nedopřeje. Navíc je to dárek, který má dlouhou trvanlivost a dá se kdykoliv vrátit. Největší výhodou bezpečnostních schránek ale je, že se o vaše cennosti stará někdo, kdo tomu rozumí a kdo vám zaručí, že se jim nemůže nic stát. Budete tak klidně spát a odjezd na dovolenou bude o to lehčí.

Proč si pořídit bezpečnostní schránku?

b895c5141e

Bezpečnostní schránka je skvělý vynález. Vejde se vám do ní vše, co je vám drahé a cenné. Bezpečnost jim zaručuje špičkový automatizovaný systém schránek od švédské firmy GUNEBO. Vašim věcem tak nehrozí absolutně nic, ani přírodní katastrofy.

Možná vás napadne, jak se k vašim věcem dostanete, když skončí otevírací doba. To není žádná překážka. Výdejní terminál je vám k dispozici každou denní či noční dobu nehledě na svátky, neděli nebo otevírací dobu.

Kde ji seženete?

Pronájem bezpečnostních stránek není nic složitého. Navštívíte klientské centrum, kde si vyberete velikost schránky. Můžete si zvolit nejmenší schránku velikosti S, kam se vejdou jednotlivé dokumenty, šperky, menší předměty. Nebo pak schránku XXL, kam se vám vejdou i velké datové disky.

Poté podepíšete smlouvu o pronájmu a nastavíte si kód, kterým se do schránky dostanete. Ve výdejním terminálu pak vložíte své věci do schránky a máte hotovo. Je to velmi jednoduché. Můžete si zvolit i pronájem na zkoušku a rozmyslet se, jestli se vám schránka vyplatí či ne.

Proč ne v bance?

Dříve byly schránky záležitostí pouze bank. Dnes už ale na trhu působí i soukromé společnosti jako 24SAFE. Nebankovní bezpečnostní schránka má ale řadu výhod, které banka plnit nemůže. Více informací zjistíte buď na jejich webových stránkách společnosti nebo přímo v klientském centru.

Rubrika: Služby

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera