Tipy aktuálně – PR články

Magazín novinek, tipů a článků

Tipy aktuálně – PR články - Magazín novinek, tipů  a článků

Když měníte sídlo firmy

Čeká vás v blízké době změna sídla vaší firmy? Chcete, aby byla vaše firma více na očích a aby se pyšnila lepší adresou a příjemnějším prostředím? Poradíme vám, jak na to!

Co vás čeká?

Kanceláře

Kanceláře

Při stěhování sídla firmy vás čeká hodně zařizování. Kromě toho, že budete muset navštívit finanční a živnostenský úřad.

Nutné je i nahlásit změnu na sociální a zdravotní pojišťovně svých podřízených a poprat se s nepříjemným papírováním, budete si také muset najít vhodný pronájem kanceláře.

A to je možná to nejtěžší ze všeho. Protože kanceláří, které jsou reprezentativní, a zároveň šikovně umístěné, je dnes jako šafránu. Je proto důležité si hned na začátku ujasnit své požadavky a vymezit si na hledání dostatek času.

Na co se máte zaměřit?

Kanceláře v Praze

Kanceláře v Praze

Nejdříve se rozhodněte, kolik kanceláří budete potřebovat a jak velké by měly být. Chcete být malá útulná firma o jedné kanceláři, nebo raději větší firma s větším počtem kanceláří?

Až se rozhodnete o počtu a velikosti kanceláře, zaměřte se na výběr lokality. Preferujete spíš centrum nebo okraj Prahy? Kanceláře v Praze nabízí obojí. Pří výběru ale myslete i na dostupnost MHD a různých důležitých objektů.

Dostanou se k vám klienti a zaměstnanci i metrem? Je poblíž nějaká luxusní restaurace pro klienty? A co nějaké rychlé občerstvení, kde se budou moci naobědvat vaši zaměstnanci?

A je v okolí dostatek volných parkovacích míst? To jsou otázky, na které byste jistě neměli zapomínat, až se budete rozhodovat.

Možností je i office centrum

Nezapomínejte ovšem také na to, že se vaše firma možná rozroste. Je proto důležité, aby byly v budově další volné kanceláře, které v budoucnu využijete.

A to přesně nabízí office centrum. A kromě toho nabízí i pronájem skladů, které jistě mnoho firem využije. Navíc se nemusíte bát, že by vás zde nikdo nenašel.

Rubrika: Ekonomika

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera