Tipy aktuálně – PR články

Magazín novinek, tipů a článků

Tipy aktuálně – PR články - Magazín novinek, tipů  a článků

Nechte si vytvarovat perfektní křivky bez silikonu!

Toužíte po větších, pevnějších a lépe tvarovaných prsou, ale je vám nepříjemná představa umělé látky ve vašem těle? Z mnoha různých důvodů, mezi které patří bezpečnost nebo i přirozenost, nejsou silikonové implantáty pro většinu žen přijatelné. Moderní medicína proto přišla s novou, přirozenější i šetrnější, metodou zvětšení prsou pomocí vlastní tukové tkáně.

Šetrný zákrok s minimálním rizikem

Dokonalá krása

Dokonalá krása

Ze zdravotního hlediska se jedná o ideální zákrok. Přenos vlastního tuku má za následek dvojitý efekt. Úbytek z problémových partií a jeho přidání na místech, kde je potřeba, v součtu formuje postavu do žádaných tvarů.

Tím, že tělu dodáváme vlastní buňky, je nulové riziko odmítavé nebo alergické reakce imunitního systému na cizí materiál.

Lipotransfer se využívá především při zvětšení prsou, modelace zadku nebo při úpravě velikosti a tvaru rtů, propadlých tváří, vrásek a propadů pod očima.

Přirozený vzhled

Princip zvětšení prsou vlastním tukem je vcelku jednoduchý. Tuk se odebere z problematických partií, například zadečku nebo bříška, aby se aplikoval do prsou a zvětšil tak jejich objem a pomohl získat žádaný tvar.

Po zákroku dochází k zpevnění, vyplnění a vyzdvihnutí poprsí. Oproti silikonovým implantátům, kdy na těle vzniká nehezká a dlouho se hojící jizva, je modelace prsou vlastním tukem výrazně šetrnější metodou.

Lze provézt i zmenšení prsou, ale bohužel se nejedná o řešení pro sportovní ženy, které mají štíhlou postavu, ale přejí si větší prsa.

Vzpruha vlastnímu sebevědomí

Sál

Sál

Podobně můžeme vlastním tukem zpevnit, upravit tvar nebo zvětšit oblast hýždí. Celý proces probíhá bez nutnosti celkové anestezie a je proto pouze minimální zátěží pro organismus.

Zákrok je krátký a rychlý. Za pár hodin budete na cestě domů, není nutný žádný delší pobyt na klinice. Modelace zadku probíhá bez jizev, modřin a není potřeba dlouhé rekonvalescence.

Technika přenosu tuku je perfektní pro tvarování a zpevnění hýžďových partií. S pevnějším zadečkem se budete cítit lépe v osobním i pracovním životě.

Rubrika: Zdraví

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera