Tipy aktuálně – PR články

Magazín novinek, tipů a článků

Tipy aktuálně – PR články - Magazín novinek, tipů  a článků

S prodejem bytu vám nejlépe pomohou profesionálové

Prodej nemovitosti je velmi složitý proces, který vyžaduje trpělivost, um smlouvat a jednat a hlavně přehled o tom, co všechno vlastně musíte zařídit, aby se nemovitost převedla na nového majitele. Není na škodu se spolehnout na služby profesionálů, kteří se mezi nemovitostmi pohybují den co den a vědí, co udělat a jak zařídit. Realitní makléř vám ušetří nejen čas a starosti, ale i peníze.

Co je třeba vyřešit, než začnete nabízet

Byt v Praze

Byt v Praze

Byty na prodej jsou v různém stavu. Ale pokud chcete prodat starší nemovitost, zřejmě budete muset investovat nějaké finance do menších úprav či rekonstrukcí.

Navýšíte tak přirozeně její cenu a zároveň bude atraktivnější pro potenciální zájemce. Také byste měli dát dohromady veškerou dokumentaci a informace o vašem bytu.

Čím více informací uvedete v inzerátu, tím lépe se zájemci orientují a můžete tím urychlit i samotný prodej. Při prohlídkách pak můžete jen doplňovat informace, které zájemce zajímají a nezdržovat se zbytečnostmi.

Oko profesionála vidí víc

Při prohlídce nemovitosti jde hodně o dojem, jaký vyvolává. Vytvořte útulnou atmosféru, aby si bydlení dovedli představit i zájemci.

Správná prezentace je velmi důležitá a většinou na tom závisí celý prodej. Prodej nemovitosti je v podstatě psychologická hra.

Jde samozřejmě o samotný prostor, který je v nabídce, ale celý proces od prohlídky až po podpis smlouvy – to je už o něčem jiném.

Realitní makléř je v tomto ohledu k nezaplacení, protože ví, jak jednat a jak připravit nemovitost k prohlídce.

Inspirace také není k zahození

Pokud se chcete podívat, jak to dělají jiní a jak vypadá správný inzerát, můžete se inspirovat na internetu.

Zkuste zadat „prodej bytu Praha“ a uvidíte, jak na vás budou působit. Pokud vás nezaujmou, tak víte, že jejich prezentace není valná a udělejte to jinak.

Makléř vám pomůže nemovitost nafotit a správně prezentovat a pomůže vám i s domluvou prohlídek. Kromě toho s vámi projde celým procesem až k přepisu vlastnického práva.

Rubrika: Bydlení

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera