Tipy aktuálně – PR články

Magazín novinek, tipů a článků

Tipy aktuálně – PR články - Magazín novinek, tipů  a článků

Vybíráte si byt v Praze?

Chcete bydlet v Praze a ve vlastním? Už jste přemýšleli nad tím, co obnáší rekonstrukce staršího bytu a jaké výhody má bydlení nové? Koupit si vlastní byt je pro většinu lidí velký závazek, kterým se finančně vyčerpá na dlouhou řádku let dopředu. Proto se vyplatí přemýšlet dopředu a zjistit si o současné nabídce nemovitostí co nejvíce informací. Spousta serverů vám dokáže poradit, kterým bytům se raději vyhnout a které stojí za rychlé jednání. Neriskujte propadák a zodpovědně si vyberte správné bydlení.

Kde hledat?

Obývací pokoj

Obývací pokoj

Bydlení v Praze je všeobecně dražší než v jiných oblastech, ale pokud nehledáte „zbytečný“ luxus, pak můžete najít slušné bydlení za velmi příznivé ceny.

Záleží na tom, jestli hledáte mezi staršími nemovitostmi nebo se zaměřujete na bydlení v novém. Starší byty prodej jsou levnější, jenomže je to pouhá fikce.

Když vezmete v úvahu, kolik peněz budete muset investovat do následné rekonstrukce, můžete se dostat na mnohem vyšší částky než u koupě nového bytu. U nového bytu se vám zase může stát, že nebude přesně podle vašich představ, pokud si ho koupíte už hotový.

Pronájem nebo koupě?

Pronájem bytu je vyhledávanější než koupě. Pokud se teprve sžíváte s partnerem a zkoušíte společné bydlení, je to ideální možnost, jak si to vyzkoušet na nečisto.

Do budoucna to není moc pragmatické. Může se stát, že vám majitel vypoví smlouvu. Také veškeré vaše opravy a renovace jdou do kapsy majitele. Na druhou stranu ne každý má dostatek financí na to, aby si pořídil bydlení vlastní.

Byty k pronájmu jsou k sehnání téměř vždy. Dobré je hledat koncem roku nebo v létě, protože spousta majitelů uzavírá smlouvy na dobu určitou a můžete mít větší šanci uspět.

Kdo pomůže?

Pokud vás hledání nemovitosti už nebaví, pak jsou pro vás k dispozici realitní kanceláře, které vám nabídnou své služby. Zařídí vše za vás od prohlídky až po kupní smlouvu. Nemusíte se stresovat a ušetříte čas.

Rubrika: Bydlení

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera