Tipy aktuálně – PR články

Magazín novinek, tipů a článků

Tipy aktuálně – PR články - Magazín novinek, tipů  a článků

Dejte sbohem tukovým polštářům na těle!

Ne každému je dáno a má postavu jako štíhlý proutek. Důvody mohou být různé. A ne vždy jde o to, že je člověk nenasytný. Tuk, ač je ho třeba, ale vytváří nevzhledné polštáře, které nejsou atraktivní. V dnešní době je ale možné se jich zbavit, aniž byste museli absolvovat zdlouhavé hodiny cvičení ani bolestivé operace. Dnešní estetická medicína to umí i šetrně a trvale.

Laser jako užitečný pomocník

Krása zralé ženy

Krása zralé ženy

Současná medicína využívá nejmodernější techniky a postupy ve všech svých odvětvích. Estetická medicína na tom není jinak. Bezbolestná liposukce SlimLipo je toho jasným důkazem.

Liposukce laserem je velmi rychlá a šetrná k tělu pacienta. Kromě toho také opravdu tvaruje tělo tak, jak je pacientem požadováno.

Díky laseru se trvale odstraní přebytečná tuková tkáň a tak je docíleno trvalého výsledku. Současně také vypíná a stahuje přebytečnou pokožku. Nezanechává modřiny a výsledky uvidíte hned po zákroku.

Tuk lze využít tam, kde je ho třeba

Dokonalá postava neznamená být kost a kůže. Někde je nutné tuk odebrat, jinde ale naopak přidat. Tímto způsobem funguje zvětšení prsou vlastním tukem neboli autoaugmentace.

Tato metoda má dvojí efekt. Odsaje se tuk z problematických partiích jako je hýždě, stehna nebo břicho a přidá se do dekoltu.

Tento zákrok je velmi šetrný, protože se využívá vlastní tuk. Tudíž u pacienta neprobíhá žádná alergická reakce nebo intolerance na cizí materiál.

Před každým zákrokem je nutná konzultace s odborníky

Kdo by nestál o ploché pevné břicho. Málokomu se to ale podaří. Někdy je nutný zásah chirurga, který upraví břišní kontury. Plastika břicha je také velmi častým zákrokem, který pacienti podstupují.

Ne vždy je ale nutná plastika celého břicha. Lze přistoupit na poloviční zákrok, tzv. miniabdominoplastiku buď horní nebo dolní části břicha.

Proto je nutná konzultace. Na nezávazné schůzce proberete s lékařem vaše možnosti a všechna rizika a poté se rozhodnete, který zákrok je pro vás nevhodnější.

Rubrika: Zdraví

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera