Tipy aktuálně – PR články

Magazín novinek, tipů a článků

Tipy aktuálně – PR články - Magazín novinek, tipů  a článků

Posuvné nebo klasické dveře v interiéru?

Když si kupujete nový rodinný domek, věnujete svou pozornost mnohým aspektům. Řešíte vybavenost okolí. Zaměřujete se hlavně na přítomnost lékaře, školy či školky. Málo kdy vás napadne, že byste si měli všímat i rozložení dveří a zda mají dostatek prostoru pro jejich otevření. Bohužel tohoto problému si člověk většinou všimne, až když se v novém bydlení zabydluje. Ale nemusíte být smutní. Tento problém má snadné řešení.

Když kupuji, tak sleduji

Realitní makléř

Realitní makléř

Prodej a nákup nemovitosti nese sebou mnoho rizik a nesnází. Jednou z nich je vybrat si správný nový domov.

Nechci vám tvrdit, že byste měli být extrémně kritičtí na každou maličkost, ale je potřeba si na některé věci dávat pozor. Při stavbě se občas stane, že se architekt v nákresu prostě spletl a nenechal na chodbách mnoho místa pro otevírání a zavírání dveří. Zní to sice jako prkotina, ale tento malý přešlap vám může velice znepříjemnit život.

Dveře na stěnu vám ušetří místo

Realitní rádce je tu sice pro vás, ale i on je jen člověk a může se stát, že si takové maličkosti, jako je zavírání a otvírání dveří prostě nevšimne, proto vás na ni včas neupozorní a vy si dům či byt koupíte.

Během vašeho zabydlování pak zjistíte, že na chodbě prostě nemáte dostatek místa proto, aby se daly dveře otevřít zároveň. Není třeba věšet hlavu. Vyřeší to posuvné dveře, které se nebudou otvírat do prostoru, ale budou připevněné na zdi.

Estetika je důležitá

Některé domy na prodej Praha mají zabudované posuvné dveře, které se zasouvají do zdi. To je také velice dobré řešení nedostatečného prostoru. Navíc dveře nejsou viditelné, takže nehyzdí místnost.

Tyto dveře se mohou zasouvat do zdi díky stavebnímu pouzdru. Stěna se tak může využít k umístění poliček nebo nábytku a nemusíte si dělat hlavu s nějakými dveřmi.

Rubrika: Bydlení

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera